jachym.org - web o nejednom :) neobyčejném miminku

Vítejte na mém webu!

Pokrokové úterky

Tak jsme zavedli tradici pokrokových úterý. Minulé úterý vyrašila Jáchymovi jedna horní jednička, takže z něj byl trojzubec. Včera vykoukla i druhá horní jednička a máme doma čtyřzubátko.

Aby toho nebylo málo, začal Jášula včera dělat PACI, PACI. Neumí to sice na pokyn, ale zato plácá stále. Libor si myslí, že se zúročil jeho pondělní 3 fázový PACI tréning. Já si myslím, že je to tím, že to Jáchymovi už 3 měsíce předvádím.

U nás v rodině totiž koluje historka, že buď já nebo brácha jsme neuměli u doktora PACI, PACI a byli jsme označeni za opožděné … naší maminku tenkrát nenapadlo, naučit nás to, zato jsme dělali jiné opičky. Ale preventivně radši Jáchyma trénujeme, jistota je jistota.

««« Předchozí text: Polepšovna mazlíčků (prolog) Následující text: Polepšovna mazlíčků 1. díl »»»

autor: běla | 3. 2. 2010 St 12.19 | tisk | Doma | 0 komentářů | 839x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Aby se auto rozjelo je potřeba ho
Odpověd:

Stručně o mně

Jáchymek

Nové komentáře

Zpětné odkazy

Texy!