jachym.org - web o nejednom :) neobyčejném miminku

Vítejte na mém webu!

Matka Herodeska

Tak a je to tady. Jsem matka Herodeska. Nejenom, že Jáchymovi meju zadek pod ledovou vodou z kohoutku (zvykli jsme si na to po rozřezaném zadku a Jáchymovi to neva :-) ), ale včera jsme najeli na Estvilla. Je to metoda jak naučit dítko usínat samotné.

Vzhledem k tomu, že jsme se dopracovali k 1,5 hodinovému usínání u prsa, jsem včera řekla dost. Po večerním rituálu Jáchyma uložím do postýlky, řeknu mu, že se naučí usínat sám, že má v postýlce medvídka a máme ho rádi a odejdu. Pak se v prodlužujících intervalech vracím a říkám stejnou větu.

Ať řve nebo ne, dokud se nespí tak ho chodím ujišťovat, že tam jsem a není na to sám. Ale jenom říct větičku a pryč, v žádném případě ho nesmím vytáhnout z postýlky, nebo pohladit. Nic proč stojí za to zůstat vzhůru. Za pár dní by se měl naučit usínat sám. Včera vřískal docela slušně a trvalo to asi hodinu než usnul. Dneska spíš jenom tak kňoural a spinkal za půl hodiny. Tak se to snad vyvíjí dobře.

27.10.09 Tak předevčírem to Jáchym dal za 15 minut, včera ho dával spát Libor a usnul prý skoro hned. Dneska se trochu hejkalo, ale za 15 minut byl tuhej.

««« Předchozí text: Tříkolka nebo Tandem? Následující text: Vítání občánků »»»

autor: běla | 24. 10. 2009 So 22.45 | tisk | Doma, Vývoj | 3 komentáře | 1305x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Kristýna

Hodně zdaru! Taky ho máme za sebou, docela funguje, nejhorší je to první dva dny. to ten řev rve srdce, pak člověk nějak otupí a zvykne si… A dítě zpravdila už neřve tak dlouho ;-)

29. 10. 2009 Čt 19.01
reaguj[2] Běla

On už teďka moc neřve, usíná tak za 15 minut, včera dokonce ani nekníknul.

30. 10. 2009 Pá 13.25
reaguj[3] mamba co co co

no co co co, mám půlročního vnuka a sem hrozně pyšná, protože je fajn. Musím podotknout, že máma ho vychovává líp, než jsem já vychovávala ji, alespoň mi to tak připadá. Doufám, že jim to vydrží!!! a že mi ho Bělča občas půjčí(samozřejmě s Libčovým souhlasem). mamba :-D

5. 11. 2009 Čt 13.53
Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Aby se auto rozjelo je potřeba ho
Odpověd:

Stručně o mně

Jáchymek

Nové komentáře

Zpětné odkazy

Texy!