jachym.org - web o nejednom :) neobyčejném miminku

Vítejte na mém webu!

Plavec skokan

Kubošek 3r1měs.

Na začátku plavání prohlásil že skočí šipku. Stoupl si na kraj bazénu a skočil dokonalou šipku, že se málem dotknul dna – tak jsem ho lovil aby se náhodou neutopil. Vzhledem k tomu že doteď skákal šipky tak, že napřáhl ruce a skočil po nohách tak mě to celkem překvapilo. (no a když jsem se pak ptal tak mi tvrdil, že ho to naučil jáchym, který ale šipku ještě neumí :))

Pak to uděla znova a znova, tak jsem se zeptal šéftrenérky, jestli ho mám nechat aby vyplaval sám, a prý ano, že je šikovný.

Tak jsem ho nechal a další dokonalou šipkou se zanořil a vynořil se asi v půlce bazénu v kapce. Pokud to zopakuje i příště tak jí asi fakt umí.

««« Předchozí text: Kdo je kdo II Následující text: Zubatka »»»

autor: libor | 17. 9. 2014 St 21.36 | tisk | Jakub, Vývoj | 0 komentářů | 491x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Aby se auto rozjelo je potřeba ho
Odpověd:

Stručně o mně

Jáchymek

Nové komentáře

Zpětné odkazy

Texy!